ALO SİPARİŞ 0352 233 44 00

KURUMSAL

Dönerci Baba kurulduğu günden bu yana Kayserililerin damak zevklerine hitap etmektedir. Geçen 6 senede bilgi ve tecrübeyi birleştiren Dönerci Baba Kayserinin geleneksel tadlarını size sunmaktan onur duymaktadır. Dönerci Baba Kayseri Mustafa Şimşek Bulvarı üzerinde bulunmaktadır.  Kaliteli ve hijyenik ortamında güleryüzlü personeli ile Dönerci Baba haftanın hergünü hizmetinizdedir.
 
DÖNERCİ BABA Lavantes gıda tur.san.tic.ltd.şti tarafından 2012 yılında kuruldu. Kuruluşun'daki temel amacı, ülkemizin en fazla satılan hızlı tüketim yiyeceği olan döneri en üst kaliteye çıkartmaktı. Sadece et kalitesi ile değil, restoran kalitesi ile de en üst seviyeyi tutturmak amacı ile kuruldu.
 
Dönerci Baba, kuruluş tarihi olan 2012 yılından bugüne, harika lezzetleri, güleryüzlü ve profesyonel personeli, tamamlayıcı içecekleri ile kalitesinden asla ödün vermeden Sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Yıllardır değişmeden günümüze kadar gelen hünerli ellerden çıkan müthiş lezzetleri ve bu lezzetin yanında yudumlayacağınız içecekleri, sımsıcak, hoş bir ortamda tatmak isterseniz Sizleri de bekleriz.